اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا-سامفای دانشگاهی)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا-سامفای دانشگاهی)


بدینوسیله به اطلاع می­رساند ششمین دوره نام‌نویسی برای شرکت در آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا) از روز سه‌شنبه مورخ 98/9/26 آغاز و در روز شنبه مورخ 98/10/7 پایان می‌پذیرد. لازم به تاکید است که نام‌نویسی منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه نام‌نویسی به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 1200000 (یک میلیون و دویست هزار) ریال به عنوان وجه نام‌نویسی اقدام و سپس نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.

آزمون سنجش استاندارد مهارتهای زبان فارسی (سامفا – سامفای دانشگاهی) منحصراً در سطح آکادمیک (دانشگاهی) و شامل بخشهای شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری بوده که مهارت داوطلبان در این بخشها سنجیده خواهد شد.

آزمون مذکور در صبح و بعدازظهر پنجشنبه مورخ 1398/11/3 (3 بهمن ماه سال 1398 شمسی برابر با 23 ژانویه سال 2020 میلادی و 27 جمادی‌الاول سال 1441 قمری) همزمان با حوزه های داخل کشور در حوزه های امتحانی خارج کشور نیز به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

 

نام کشور

حوزه امتحانی خارج کشور

عراق

بغداد

عراق

سلیمانیه

عراق

اربیل

لبنان

بیروت

سوریه

دمشق

 

 روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

 

آدرس کوتاه :