ریاست پردیس علوم - 97/8/20

ریاست پردیس علوم - 97/8/20


رئیس پردیس: دکتر وحید نیکنام

مرتبه علمی: استاد

مدرک و رشته تحصیلی: دکتری فیزیولوژی گیاهی

 

مسئول دفتر ریاست خانم فرزانه

مشاور رئیس پردیس در امور بین الملل

خانم دکتر محمدی پناه

مسئول روابط عمومی

خانم علیمردانی

مسئول دفتر جذب هیأت علمی

خانم قربانی

 

ریاست پردیس وظیفه سیاست‌گذاری اصلی و ساماندهی تمامی امور از جمله  پژوهشی، آموزشی، روابط بین‌الملل، اداری، پشتیبانی، دانشجویی، فرهنگی و ... را بر عهده دارد. در این راستا شوراهای متعددی با حضور مسئولین ذیربط برگزار و تصمیمات اخذ شده برای اجرا به واحدهای زیر مجموعه ابلاغ می‌شود.
تبیین خط مشی اجرایی پردیس و نظارت بر حسن اجرای آنها، هدایت فعالیت‌های جاری و کلیه ارتباطات داخلی و بین‌المللی پردیس، هماهنگ کردن واحدهای مختلف، پاسخگویی و نمایندگی حقوقی پردیس نزد مراجع ذیصلاح در چارچوب ضوابط و مقررات، ارائه پیشنهاد تأسیس، توسعه، انحلال و ادغام واحدها به شوراهای ذیربط، نصب و عزل اعضای هیأت رئیسه و رؤسای دانشکده‌ها، مؤسسات و واحدهای وابسته و مدیران گروه‌های آموزشی و اجرای مصوبات و آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره از سوی وزارت متبوع از جمله وظایف دیگر رئیس پردیس می‌باشد.
پردیس دارای چهار معاونت به نام‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاونت پژوهشی و فناوری، معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت مالی و اداری می‌باشد.
همچنین مشاور بین‌الملل، دفتر روابط عمومی پردیس، امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، دفتر جذب هیأت علمی و مدیریت شبکه و سرورهای پردیس به طور مستقیم با حوزه ریاست در ارتباط می‌باشند.

 

آدرس کوتاه :