نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معرفی

معرفی


ریاست پردیس وظیفه سیاست‌گذاری اصلی و ساماندهی تمامی امور از جمله  پژوهشی، آموزشی، روابط بین‌الملل، اداری، پشتیبانی، دانشجویی، فرهنگی و ... را بر عهده دارد. در این راستا شوراهای متعددی با حضور مسئولین ذیربط برگزار و تصمیمات اخذ شده برای اجرا به واحدهای زیر مجموعه ابلاغ می‌شود. 
تبیین خط مشی اجرایی پردیس و نظارت بر حسن اجرای آنها، هدایت فعالیت‌های جاری و کلیه ارتباطات داخلی و بین‌المللی پردیس، هماهنگ کردن واحدهای مختلف، پاسخگویی و نمایندگی حقوقی پردیس نزد مراجع ذیصلاح در چارچوب ضوابط و مقررات، ارائه پیشنهاد تأسیس، توسعه، انحلال و ادغام واحدها به شوراهای ذیربط، نصب و عزل اعضای هیأت رئیسه و رؤسای دانشکده‌ها، مؤسسات و واحدهای وابسته و مدیران گروه‌های آموزشی و اجرای مصوبات و آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره از سوی وزارت متبوع از جمله وظایف دیگر رئیس پردیس می‌باشد.
پردیس دارای چهار معاونت به نام‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، معاونت پژوهشی و فناوری، معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت مالی و اداری می‌باشد. 
همچنین مشاور بین‌الملل، دفتر روابط عمومی پردیس، امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، دفتر جذب هیأت علمی و مدیریت شبکه و سرورهای پردیس به طور مستقیم با حوزه ریاست در ارتباط می‌باشند. 
 
 

رئیس پردیس: دکتر وحید نیکنام

مرتبه علمی: استاد

مدرک و رشته تحصیلی: دکتری فیزیولوژی گیاهی