- یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سخنرانی های علمی

در راستای انجام یکی از مأموریت‌های معاونت پژوهش و فناوری پردیس یعنی برقراری ارتباط دانشگاهیان با جمعیت غیردانشگاهی کشور از طریق برگزاری سلسله سخنرانی‌های علمی ماهیانه با مخاطب عام همچنین سهولت دستیابی به سخنرانی‌های تخصصی دانشکده‌های پنج گانه و گروه بیوتکنولوژی پردیس علوم این صفحه راه اندازی گردیده است.

سخنرانی‌های علمی ماهیانه که از طرف معاونت پژوهش و فناوری پردیس علوم برگزار می‌گردد با موضوعات روز جامعه در اولین چهارشنبه هرماه به صورت مجازی با دسترسی عمومی برگزار شده و لینک فیلم ضبط شده هر سخنرانی پس از سخنرانی در همین سایت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

کلیه علاقه مندان محترم برای ارائه سخنرانی می‌توانند درخواست خود به همراه موضع و خلاصه‌ای از سخنرانی خود را به ایمیل yassemi@ut.ac.ir ارسال فرمایند. پس از طی مراحل ارزیابی تخصصی به متقاضیان محترم حداکثر پس از یک هفته پاسخ داده خواهد شد.


سخنرانی‌های تخصصی که در داخل گروه و دانشکده‌های تابعه این پردیس برگزار می‌گردد در بخش سخنرانی‌های اختصاصی این صفحه در قسمت مربوط به هر دانشکده با ارسال ریاست گروه یا‬ دانشکده نمایه شده و اطلاعات مربوط به هر سخنرانی پس از تأیید ریاست دانشکده مربوط در بخش مربوط به خود درج خواهد شد.

سخنرانی های عمومی

سخنرانی های اختصاصی

نمایش 1 - 20 از 33 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 2